آغاز فصل جدیدی از دفتر لحظه نگار

از آن روزی که فکر و ایده‌ی پخش زنده با موبایل به سرمان زد یک سال و نیم می‌گذرد. یک سال و نیمی که برای ما پر بود از اتفاقات هیجان‌انگیز و امیدبخش. این مدت را بیشتر صرف ساخت محصول اولیه و ولیدیشن ایده کردیم؛ بازار را سنجیدیم؛ نیاز کاربر را بررسی کردیم؛ خودمان را در جشنواره‌های مختلف محک زدیم و بالاخره پای این نهال دوست‌داشتنی ایستادیم تا رشد کند.

و اکنون در آستانه‌ی فصل جدیدی از لحظه نگار هستیم. از چند ماه گذشته توسعه پلتفرم فنی جدیدی را شروع کردیم و حالا زمان آن رسیده که همگی در این فصل تازه با هم همراه شویم.

لحظه نگار در نسخه جدید خود به سمت ایجاد یک شبکه اجتماعی مبتنی بر محتوای زنده رفته است. اتفاق هیجان انگیزی که تا به حال نبوده و کاربران ایرانی برای اولین بار آن را تجربه خواهند کرد.

افق دید لحظه نگار این بوده که هر کسی در هر کجایی که هست، با موبایل خود بتواند پخش زنده کند. این نگاه را در همان ابتدای شروع کارمان تعریف کردیم و هر روزی که می گذرد خودمان را به آن نزدیک‌تر می‌بینیم. اما تلاش ما در کنار بازخوردهای شما به نتیجه خواهد رسید. نظرات شما قطعاً برای ما مهم است تا بتوانیم با هم یک داستان موفق را رقم بزنیم.

امیرحسین