لحظه‌نگار

ایرانگردی از طریق کمپین پخش زنده موبایلی ایرانمون

توی تعطیلات عید، بسیاری از ما خودمون رو آمادۀ سفر می‌کنیم. ایران ما پر از جاهای دیدنی و مناطق جذاب برای مسافرته. ما می‌خوایم با اپلیکیشن لحظه‌نگار، در سفر شما همراهتون باشیم.

امسال فرصت خوبیه که موقع سفر، لحظه‌های خودمون رو با اپلیکیشن لحظه‌نگار پخش زنده کنیم تا بقیه مردم هم از زیبایی‌های منطقه‌ای که شما به اون سفر کردید بهره ببرند. به خاطر همین، قصد داریم با کمک شما کمپین #ایرانمون رو برگزار کنیم تا علاوه بر معرفی و نمایش جاذبه‌های گردشگری بی‌شمار کشورمون، در گسترش فرهنگ ایرانگردی و آشتی با محیط زیست هم نقشی داشته باشیم.

چطوری در کمپین شرکت کنیم؟

  1. اول، باید اپلیکیشن لحظه‌نگار رو روی گوشی یا تبلت خودتون نصب کرده باشین. اگه هنوز این کار رو نکردید، می‌تونید لحظه‌نگار رو از لینک‌های زیر دانلود کنید و لینکش رو برای دوستاتون بفرستید تا اونا هم دانلود کنن:

لینک دانلود اپلیکیشن لحظه‌نگار برای اندروید

لینک دانلود اپلیکیشن لحظه‌نگار برای iOS

  1. بعد، وقتی تو یه جای قشنگ و باحال در هر نقطه‌ای از ایران هستید، اپلیکیشن رو باز کنید و با استفاده از لحظه‌نگار، شروع به پخش زنده توسط خودتون کنید.
  2. توی عنوان پخش زنده داخل اپلیکیشن، هشتگ #ایرانمون یا #iranemoon رو استفاده کنید.

جایزه برای پربازدیدترین ویدئوها

قسمت جالب کمپین اینه که اگه ویدئوی پخش زنده شما بیشترین بازدید رو داشته باشه، جایزه هم خواهید گرفت.

این کمپین سه مرحله ای هستش؛ توی مرحله اول، نیم سکه بهار آزادی، مرحله دوم هم نیم سکه بهار آزادی و در مرحله سوم که در نوروز96 هست، یک سکه تمام بهار آزادی به نفرات اول داده می‌شه؛ درضمن به نفرات دوم و سوم هم یادبود مسابقه تقدیم میشه.

ملاک‌های داوری چیه؟

مدت زمان پخش زنده توسط شما نباید کمتر از یک دقیقه باشه.

کیفیت پخش زنده مطلوب باشه (با اینترنت داغون فیلم نگیرین!)

نفرات اول تا سوم بر اساس تعداد بازدید پخش زنده‌هاشون مشخص می‌شن.

چطوری بازدید ویدئوهامون رو افزایش بدیم؟

برای اینکه پخش زنده شما بیشترین بازدید رو داشته باشه و توی مسابقه اول بشین، می‌تونین لینک پخش زنده خودتون رو توی تلگرام و تویتر به اشتراک بزارید. اینطوری، دوستای شما بدون اینکه لازم باشه اپلیکیشن لحظه‌نگار رو دانلود کنن، می‌تونن همزمان پخش زنده شما رو ببینن و بازدید ویدیوتون افزایش پیدا کنه.

ویدئوی پخش زنده شما در اکانتتون روی اپلیکیشن لحظه‌نگار هم ذخیره می‌شه و بقیه می‌تونن اگه بخوان بعداً اون رو تماشا کنن. فقط یادتون باشه، هر بازدید همزمان در هنگام پخش زنده، ده برابر بازدید در حالت بازپخش براتون امتیاز داره!

لحظه نگاری از ایرانمون رو شروع کنید…

ارسال نظر