لحظه‌نگار

سبک زندگی لحظه‌نگار: مرچنت!

ما لحظه‌نگار را فقط یک استارتاپ در حوزه‌ی رویدادهای آنلاین نمی‌دانیم. لحظه‌نگار یک اکوسیستم است از افراد باکیفیت، روش‌های بهینه و ایده‌های ناب که دور هم جمع شده‌اند تا در راستای دغدغه‌ی «ارتباط مردم با یکدیگر» ارزش‌آفرینی کنند.

ما در یک کلام لحظه‌نگار را یک سبک زندگی می‌دانیم. این سبک زندگی دو رکن اصلی دارد. یک، خواستن برای بودن در این اکوسیستم و دو، باور داشتن و پایبندی به ارزش‌های لحظه‌نگار. پس هر کسی که می‌خواهد لحظه‌نگاری باشد و ارزش‌های ما برای او هم ارزش هستند، از ماست.

اما به تازگی تصمیم گرفتیم برای نزدیک‌تر شدن به یکدیگر و یکرنگی بیشتر، به بخشی از ابعاد روزانه‌مان هم رنگ و بوی لحظه‌نگار بدهیم. به نظرمان رسید پوشیدن و آشامیدن دو کاری است که از همه‌چیز به ما نزدیک‌تر هستند و چه بهتر که از همین دو شروع کنیم. پس مرچنت لحظه‌نگار متولد شد!

مرچنت (Merchant) که به آن Swag هم می‌گویند، وسایل و محصولاتی هستند که نشانی از برند مورد علاقه‌ی طرفداران دارند. ما پیش از این نیز محصولاتی با نام و نشان لحظه‌نگار داشته‌ایم اما از امروز این اتفاق به صورت عمومی و با قابلیت خرید اینترنتی فراهم شده تا شما هم بتوانید با داشتن یکی از این وسایل، بیشتر به ما نزدیک شوید.

اکنون پنج محصول به این ترتیب به مرچنت لحظه‌نگار اضافه شده‌اند:

  • تی‌شرت پسرانه
  • تی‌شرت دخترانه
  • هودی پسرانه و دخترانه
  • ماگ کلاسیک
  • ماگ الدفشن

مرچنت قرار نیست تبلیغ لحظه‌نگار باشد. اما قرار است تبلیغ سبک زندگی لحظه‌نگاری باشد. برای همین ما از عبارت انگلیسی Live For Today به عنوان موتو و عبارت Lahzenegar در اندازه‌ی کوچک‌تر در کنار آن استفاده کرده‌ایم. فایل‌های با کیفیت مناسب چاپ این نشان را هم در صفحه‌ی دانلود نیازمندی‌ها گذاشته‌ایم تا خودتان هر جایی که دوست داشتید بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. فقط توجه کنید که ترکیب رنگ طرح‌ها از سیاه و سفید فراتر نرود.

 

مشاهده و خرید مرچنت برای داخل ایران و خارج از ایران:

برای ورود به صفحه‌ی مرچنت اینجا کلیک کنید

 

امیرحسین فقیهی

ارسال نظر