لحظه‌نگار

معرفی سرویس نوتیفیکیشن: سریع‌تر و بهتر از قبل از پخش زند‌ه‌های لحظه نگار مطلع شوید

ما اخیرا سرویس نوتیفیکشن لحظه نگار را بهبود داده‌ایم و آن را تکمیل‌تر از قبل کرده‌ایم. از این پس بنا داریم با ارسال درست و به موقع نوتیفیکیشن بر روی موبایل یا دسکتاپ شما، از پخش زنده‌های مورد پسند شما و سایر اتفاقاتی که به شما مربوط می‌شود مطلع‌تان کنیم.

این قابلیت هم بر روی مرورگر موبایل و دسکتاپ (نسخه‌ی وب‌سایت لحظه نگار) و هم بر روی اپلیکیشن موبایل لحظه نگار فعال است.

برای ما مهم است که نوتیفیکیشن‌ها درست فرستاده شوند و باعث آزار کاربران‌مان نشوند. برای همین وقتی شما در لحظه نگار ثبت‌نام می‌کنید، علاقه‌مندی‌هایتان را از شما می‌پرسیم:

اما علاوه بر انتخاب علاقه‌مندی‌ها، لازم است به ما اجازه‌ی ارسال نوتیفیکیشن را بدهید. اگر برای اولین بار سایت لحظه نگار را باز می‌کنید با چنین پیامی روبرو می‌شوید. با زدن دکمه‌ی Allow این امکان برای شما فعال می‌شود:

اما اگر به هر دلیلی این امکان برای شما غیرفعال است، می‌توانید به صورت دستی فعالش کنید. برای این منظور به قسمت تنظیمات وب پیج در مرورگرتان بروید. برای مثال در مرورگر کروم طبق عکس زیر عمل کنید:

از این پس نوتیفیکیشن‌های لحظه نگار برای شما ارسال خواهند شد. ما سعی می‌کنیم استفاده از این نوع اطلاع‌رسانی را به حداقل برسانیم و در زمان مناسب و برای موضوع مناسب به شما نوتیفیکیشن بدهیم. این موارد عبارتند است:

  • پخش زنده‌های مهم ملی و بین‌المللی
  • پخش زنده‌های باکیفیت در موضوعات مورد علاقه شما
  • زمانی که کسی طرفدار شما می‌شود
  • زمانی که یکی از کانال‌هایی که پیگیری می‌کنید پخش زنده می‌کند
  • برخی اطلاع‌رسانی‌های مهم از سمت لحظه نگار

برای دریافت نوتیف، اگر داخل سایت لحظه نگار باشید، پیام به صورت In-Site مشابه عکس زیر به شما نمایش داده می‌شود و اگر از سایت و اپلیکیشن خارج باشید، آن‌ها را به صورت نوتیفیکیشن‌های دیفالت سیستمی خواهید دید.

 

ارسال نظر