پخش زنده لحظه نگار برای خبرنگاران و رسانه های خبری

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از روز جمعه ۵ آبان در مصلی بزرگ امام خمینی تهران شروع می‌شود.

پلتفرم پخش زنده لحظه‌نگار سرویسی مناسب برای خبرنگاران، گزارشگران، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری است تا بتوانند اخبار و گزارش‌های خود را به صورت زنده و لایو منتشر کنند.

ما در لحظه نگار بیش از یک سال است که به صورت اختصاصی روی پلتفرم پخش زنده موبایلی و حرفه ای کار می کنیم، و با استفاده از تجربیاتی که به دست آورده‌ایم پلتفرمی را برای پخش زنده آماده کرده‌ایم که پاسخگوی نیازهای قشرهای مختلف از جمله خبرنگاران، برگزارکنندگان رویدادها و غیره باشد.

استفاده از لحظه‌نگار چه مزایایی برای خبرنگاران و رسانه‌های خبری دارد؟

  • پخش زنده سریع و آسان

با توجه به ماهیت رسانه‌های خبری که انتشار سریع گزارش و خبر بسیار اهمیت دارد، شما با استفاده از گوشی موبایل خود به آسانی می توانید رویدادهای خبری را پوشش زنده دهید. کافی است اپلیکیشن لحظه‌نگار را روی گوشی موبایل خود نصب کنید، و در عرض چند ثانیه رویداد مورد نظرتان را به صورت زنده پخش کنید.

جهت دانلود اپلیکیشن لحظه‌نگار برای اندروید و iOS، روی لینک زیر کلیک کنید:

http://lahzenegar.com/start

همچنین رویدادهای خبری که از قبل برای آن‌ها برنامه‌ریزی شده را می‌توانید با دوربین فیلمبرداری و لپ تاپ پخش زنده اینترنتی کنید تا پخش زنده شما کیفیت بالاتری داشته باشد. برای این منظور، می‌توانید از سرویس پرو استفاده کنید:

http://lahzenegar.com/pro

  • امکان به اشتراک گذاری روی تلگرام و توییتر

شما می‌توانید پخش زنده خود را همزمان روی کانال یا گروه‌های تلگرامی مورد نظر خود ارسال کنید تا مخاطبان بتوانند در همان محیط تلگرام پخش زنده شما را مشاهده کنند.

به همین شکل، پخش زنده‌های لحظه‌نگار در توییتر نیز قابل مشاهده توسط کاربران است.

  • امکان مشاهده بازپخش

پخش زنده شما برای همیشه روی سرورهای لحظه‌نگار باقی خواهند ماند و به این ترتیب، مخاطبانی که لایو رویداد را از دست دادند می‌توانند هر زمانی که بخواهند بازپخش رویداد شما را تماشا کنند.

فعال یا غیرفعال بودن بازپخش ویدئو، به تصمیم خود شما بستگی دارد.

  • سازگاری کیفیت خروجی پخش زنده با سرعت اینترنت کاربر

وقتی شما رویداد خود را با لحظه‌نگار پخش زنده کنید، مخاطبان شما با هر اینترنتی که داشته باشند می‌توانند پخش زنده را تماشا کنند. کیفیت ویدئو با توجه به سرعت اینترنت هر کاربر به طور خودکار تنظیم می شود، و بنابراین هیچ کاربری فرصت مشاهده پخش زنده را از دست نخواهد داد.

  • امکان راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی

اگر شما صاحب وبسایت شخصی و یا سازمانی هستید، می‌توانید کد کانال خود در لحظه‌نگار را روی وبسایتتان قرار دهید تا یک تلویزیون اینترنتی برای خود داشته باشید. به این ترتیب هر وقت با لحظه نگار پخش زنده انجام دهید، پخش زنده شما روی سایتتان هم قابل مشاهده خواهد بود.

  • قرارگیری در ویترین پخش زنده های برگزیده لحظه‌نگار

اگر پخش زنده شما دارای موضوع و کیفیت مناسبی باشد، در صفحه اصلی اپلیکیشن و وبسایت لحظه‌نگار قرار می‌گیرد تا همه کاربران لحظه‌نگار بتوانند آن رویداد را تماشا کنند. همچنین پخش زنده‌های برگزیده در کانال‌های تلگرامی پربازدید نیز به اشتراک گذاشته خواهند شد.

در صورتی که برای استفاده از امکانات پلتفرم پخش زنده لحظه‌نگار سؤالی دارید، حتماً با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*