لحظه‌نگار

مرامنامه استریمجی


  استریمجی به عنوان یک پلتفرم پخش زنده بازی‌های رایانه‌ای برای آرامش و رفاه هر چه بیشتر استریمر و بازدیدکننده مواردی را در زیر ذکر می‌کند.
قبل از مطالعه قوانین استریمجی شما را به دیدن قوانین کلی لحظه‌نگار دعوت می نمایم، استریمر و بازدید کننده ضمن قبول قوانین عمومی لحظه‌نگار میبایستی قوانین استریمجی را هم بپذیرد.

بند 1) استریمر موظف هنگام استفاده از پلتفرم استریمجی به قوانین محلی، ملی و بین المللی احترام بگذارد. هر گونه توهین و یا فعالیتی که باعث تشویق زیر پا گذاشتن قوانین شود ممنوع می‌باشد.

بند 2) هرگونه تهدید فیزیکی یا لفظی خود یا دیگران به صورت جدی (به غیر از شوخی‌های فضای مجازی که شامل مواردی چون Troll , Toxic  می‌باشد) ممنوع است.
بند 2) تبصره 1) استفاده از نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر در پخش زنده ممنوع می‌باشد.
بند 3) هرگونه آسیب‌های سایبری به کاربران دیگر از جمله DDOS، هک کردن و استفاده از حساب‌ها و استفاده‌های نامتعارف ممنوع می‌باشد.
بند 4 تبصره 1)پخش زنده استریم فرد دیگری در استریمِ استریمر، اگر منجر به ناراحتی شخص شود منجر به تعلیق 24 ساعته فرد خاطی می شود.
بند 5) حریم خصوصی بازدید کننده و استریمر برای تیم استریمجی بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل اشتراک گذاری ( تصویر ، فیلم ، مکان ، کد شناسایی و  هرگونه اسناد و مدارک شخص دیگری که به صورت عمومی پخش نشده است و اجازه پخش داده نشده )، در صورت مشاهده و گزارش دسترسی فرد خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.
بند 6) جعل هویت در استریمجی ممنوع بوده و حتی استفاده از اسامی افراد و اقشار خاص در عنوان ممنوع بوده . هر گونه تلاش برای جعل هویت مدیران تیم استریمجی، دسترسی فرد خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.
بند 7) هر گونه اقدامی باعث ایجاد اختلال در سرویس استریمجی چه برای بازدیدکننده و استریمر شود ممنوع بوده و تیم  استریمجی در این بابت هیچ گونه ملاحظه ای نمی کند.
– اقدامات زیر در استریمجی ممنوع می باشد:
– ارسال اسپم و ریپورت های متعدد و بی مورد
– تبلیغات نامتعارف (منظور از تبلیغات اسپانسرشیپ نمی باشد.)
– کلاهبرداری از بازدید کننده ها یا دیگر استریمر ها
– ارسال ویروس یا تروجان به سیستم بازدیدکننده یا دیگر استریمر ها
– دادن اطلاعات غلط و اشتباه به بازدیدکننده (مانند استفاده از روش های نامتعارف برای دریافت حمایت مالی)
– استفاده از راه های مختلف برای کسب بازدید کننده بیشتر (فیک ویوور و …) در صورت مشاهده و صحت موضوع با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
– فروش و یا به اشتراک گذاشتن حساب های استریمجی
– فروش سرویس های و مزیت های استریمجی (بزودی)
– فیشینگ
بند 8) استفاده غیرقانونی و کرکی از بازی های رایانه ای ملی ممنوع می باشد ، و در صورت گزارش با فرد خاطی برخورد خواهد شد .
بند 9) استریم اسنایپ ممنوع می باشد، منظور از استریم اسنایپ یعنی در یک بازی آنلاین رقابتی حریف خود را با مشاهده از استریم وی به صورت غیر عادی شکست بدهید.
استفاده از هک ، چیت ، بات و سایر برنامه های مرتبط در بازی های آنلاین ممنوع می باشد .
بند 9 تبصره 1) استفاده از ترینر در بازی های آفلاین مجاز می باشد .
بند 10) استریمر، برای استفاده از سرویس استریمجی باید بالای 13 سال سن داشته باشد.
بند 11) کاربران پرواستریمر حق ری‌استریم در سرویس‌های داخلی به صورت همزمان را ندارند.

بدیهی است که فردی که از قوانین بالا تخطی کند، در مرحله اول با توجه به مورد فرد خاطی هشدار داده می شود و در صورت تکرار فرد، حساب وی 24 ساعت به حالت تعلیق در می‌آید و اگر فرد مورد نظر در این زمان با حساب کاربری دیگری وارد وب‌سایت شود مدت تعلیق 4 برابر می‌شود.  در صورت مشاهده برای سومین بار دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد.